GECE FM

MUZİK VE SİİRİN KARDESLİGİ

AnasayfaTakvimGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 8 kişi Paz Eyl. 10, 2017 3:17 pm tarihinde online oldu.
Anket
Aralık 2017
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
En son konular
» BİR HASRETİN HİKAYESİ
C.tesi Şub. 14, 2009 3:26 pm tarafından RECEP_SAĞDIÇ

» RAP (DJİNTİKAM)
Çarş. Kas. 26, 2008 10:22 am tarafından dj_intikam

» FIKRALAR (komik)
Çarş. Kas. 26, 2008 10:21 am tarafından dj_intikam

» SANA SORMADİMKİ
C.tesi Kas. 22, 2008 9:02 pm tarafından RECEP_SAĞDIÇ

» HAZIR RADYO TEMALARI
Ptsi Kas. 17, 2008 1:17 pm tarafından RECEP_SAĞDIÇ

» YAGMURDA SAKLİ OLAN GİZ
Paz Kas. 16, 2008 5:12 pm tarafından RECEP_SAĞDIÇ

» BİR COCUK ELİYDİ
Ptsi Kas. 10, 2008 10:42 pm tarafından RECEP_SAĞDIÇ

» ADINI SEN KOY
Ptsi Kas. 10, 2008 9:29 pm tarafından RECEP_SAĞDIÇ

» BİLİNMEZ SİZİM
Ptsi Ekim 13, 2008 9:47 pm tarafından RECEP_SAĞDIÇ

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Paylaş | 

kutlama mesajları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
dj_intikam
dj_intikam
dj_intikam

MesajKonu: kutlama mesajları   Çarş. Ekim 08, 2008 1:47 pm

DUNYADA BIRCOK INSAN VARDIR, KIMI MUTLU KIMI MUTSUZ, KIMI GULUYOR KIMI AGLIYOR, AMA TUM GUZELLIKLERE VE MUTLULUKLARA LAYIK BIRI VAR O DA SU ANDA BU MESAJI OKUYOR. BU SABAH MAVI BULUTLARI AVCUNA, MUTLULUKLARI GONLUNE, SEVGIMI USULCA KALBINE BIRAKIYORUM. GUNES HER ZAMAN SENIN ICIN DOGSUN, EN GUZEL GUNLER SENINLE OLSUN...

AVUCLARIN ACILDIGI, GOZLERIN YASARDIGI, ILAHI ESINTILERIN KALPLERI OKSADIGI ANIN BIR ASRA BEDEL OLDUGU BU GECE DUALARDA BIRLESMEK DILEGIYLE KANDILINIZI KUTLARIM...

BIR UMUT SERPILSIN YUREGINE, BIN MUTLULUK DOGSUN GUNLERINE, HERSEY KENDIN GIBI VE GOZLERIN KADAR GUZEL OLSUN...

UZUNTULERINIZ KUM TANESI KADAR KUCUK,SEVINCLERINIZ NISAN YAGMURLARI KADAR BOL OLSUN.IYI GUNDE KISMETINIZ BOL OLSUN.

RUZGARIN KEMANI VURDUGU ILIK BIR GECEDE, YAGMUR DAMLALARI CAMA VURURKEN, YATAGINA UZANARAK HAYALINI KURDUGUN VE KESKE DEDIGIN TUM GUZELLIKLER SENIN OLSUN...!
BASARILAR VE HER DAIM MUTLULUKLAR SENINLE OLSUN. ARAMIZA HOSGELDIN.

ARAMIZDAN AYRILDIGIN ICIN UZGUNUZ, AMA DUNYANIN SANA IHTIYACI VAR. IS HAYATINDA BASARILAR DILERIM.

YENI ISINIZIN SIZE MUTLULUK GETIRMESI DILEGIYLE ...

INSANI BUYUK YAPAN KENDI AZMI VE SABRIDIR. YENI GOREVINDE BASARILAR DILERIZ.

BUYUK INSANLAR OLMADAN BUYUK ISLER BASARILAMAZ,DAHA NICE BASARILARI BIRLIKTE KUTLAMAK DILEGIYLE

YENI GOREVINIZDE BASARILAR DILERIZ.BASARI VE HUZUR DILIYORUM. SEVGILER...

YENI ISINDE HERSEYIN GONLUNCE OLMASINI DILERIZ.

YENI ISINDE BASARILI VE MUTLU OLMAN DILEGIYLE ...

YENI ISINDE BASARILAR, YOLUN ACIK OLSUN...

MEVLUT KANDILINIZ MUBAREK OLSUN...
Kullanıcı profilini gör
dj_intikam
dj_intikam
dj_intikam

MesajKonu: sevgi mesajları   Çarş. Ekim 08, 2008 1:52 pm

1.Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin...

2. Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarınsın gittiysen bana ne onlar aglasın...

3. Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!

4. DÜNDE,BUGÜNDE,YARINDA, YÜREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HİSSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY;BEN HEP ORDAYIM

5. Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi...

6. BIR KALABALIK SENIN ÖNUNDEN.BENIM ISE ARDIMDAN YURUYOR.SENIN SICAK ELLERINDEN TUTACAKLAR.BENI ISE KEFENE KOYACAKLAR.SENIN ARDINDAN MUTLULUKLAR.BENIM ISE DUA LAR.OKUYACAKLAR

7. gece olupta güzel gözlerin uykuya yenik düştüğünde,seni yıldızların koynundan alıp düşlerime emanet
ediyorum....belki gözlerime uzaksın ama kalbime ASLA.........

8. Yine sensiz gönlüm ezik,Sensizliğin adı kimsesizlik,Ellerin sevgisi göstermelik,Sensiz kaderim ÇARESİZLİK!

9. dünya denizinde islam gemisinde rasulullah gibi kaptanla kuran ı kerim pusulasıyla cennet sahillerinde buluşmak umuduyla kandiliniz mübarek olsun

10. sEvEn İnsAn YüCe dAgdIr.BaZeN GüNeS BaZen KaRdIr. HeR DeRdiN dErMaNı VaR bEnİm DeRdiMDe DoSttuMDUR..

11. gündüzlerimin gün ışıgı,gecelerimin ay ışıgı,gönlümün tek aşıgı,bitanecik AŞKIM

12. SAYIN ABONEMİZ SİZİ SEVEN SİZSİZ YAPAMAYAN SİZİ ÇOK ÖZLEYEN BİRİNDEN SEVGİ ÖPÜCÜĞÜ GELDİ KABUL ETMEK İÇİN 2ÇAĞRI,REDDETMEK İÇİN SIKIYOSA 1ÇAĞRI BIRAKIN.

13. ellerini ac mellekler gül koysun gülü kokla yüregin sevgi dolsun bu dünya ve ahiret sana ve sevdiklerine cennet olsun sevgilimmm...

14. seni senle yaşamak varken hasretini çekmek zoruma gidiyor...!

15. bakışlar yağmur öncesi bulutuandırıyorsa,bir resim "tek hatıra benim"diyorsa,alınan her nefes haram deılmı sankı ben seni göremiyorsam her anım haram deil mi?
Kullanıcı profilini gör

kutlama mesajları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası